چه طور پاندا , پنگوئن و دیگر دستگاه لیزر مجازات ها را شناسایی کنیم؟

دستگاه لیزر گوگل پاندا

پاندا معمول ترین جور مجازات گوگل است که تقریباً به نوعی گربیان تمام وب سایت ها را می‌گیرد . اگرچه اخیراً وبسایت دستگاه لیزر گوگل , پاندا را جزئی از مجازات های خود نمی داند دستگاه لیزر و از آن تحت عنوان &# ایران روتک کیفیت ” یاد می کند . الگوریتمی که کیفیت کلی وبسایت شمارا بررسی می کند .

در حالتی که الگوریتم پاندا تشخیص دهد که وبسایت شما محتوایی کیفیت عالی پائین ایجاد می نماید , موتور گوگل امتیاز پائینی برای کیفیت کلِ تارنما شما در حیث می گیرد . این دستور منجر میشود که شما به سختی بتوانید در رنکینگ موتور جستجوگر گوگل قرار بگیرید . این “ الگوریتم تعدیل کنندۀ سکو ” می تواند به شدت بروی رتبۀ وب سایت تاثیر بگذارد و سبب کاهش شدید ترافیک وبسایت شود .

برای همین است که گوگل پاندا , مجازاتی است که بروی رتبۀ همۀ کلمات با اهمیت اُرگانیک وبسایت تان اثر میگذارد . بدین مدل مجازات Site – Wide گفته میگردد , بدین معنا که در صورتی در قسمتی از سایت خود مشکلی به‌وجود بیاید , مجازات گوگل برای کلِ سایت در نظر گرفته می شود نه برای یک لینک یا یک ورقه . درصورتی که که وب سایت تان دستگاه لیزر به وسیله گوگل پاندا مجازات شود , متوجه تغییرات زیر خواهید شد :

ترافیک تارنما با نزولی شدید , اما تدریجی روبرو می‌شود که در غایت روندی اثبات پیدا می نماید .
تمام صفحات تارنما تان با نقص‌ رنکینگ روبرو خواهند شد . ( علی رغم تمام بک پیوند هایی که برای آنان تنظیم کرده اید ) .
وب سایت تان در جستجوی بعضا لغت ها حیاتی مشخص و معلوم در نتایج گوگل نشان داده خواهد شد , اما خیر به صورت سابق! احتمالاً بتوانید تارنما دستگاه لیزر تان را برای اکثری لغات حیاتی دستگاه لیزر در صفحه ۲ یا ۳ پیدا کنید .

تجربه نشان داده است بعداز اینکه گوگل چند دفعه به روز شود , وب سایت شما به رتبه های پائین خیس تنزل می کند . ( گوگل به صورت مداوم در حالا بالا بردن کیفیت استاندارد خویش می‌باشد . بدین مفهوم که در صورتیکه الگوریتم های گوگل وبسایت شما‌را نپسندند , در طول دوران رده وبسایت شما بدتر خواهد شد ) .
توجه نمایید که گوگل پاندا در نصیب جریمه ها دستی Webmaster Tools نشان داده نمی‌شود .

آخری آپدیت گوگل در سال ۲۰۱۶ نشان اعطا کرد که الگوریتم پاندا در هستۀ مرکزی الگوریتم مرتبه بندی گوگل قراردارد . هر سایتی که در اینترنت جای دارد , امتیاز کیفی ای اخذ می نماید که بروی رتبۀ کلی وبسایت اثر می گذارد .

این امتیاز کیفی , همان گونه که در راهنمای گوگل پاندا آمده است , بر طبق تجربۀ کاربری , ده ها المانِ استاتیک و بازنگری های دقیقِ کیفی داده می شود .

نکته ای که دربارۀ الگوریتم پاندا باید به خاطر بسپارید این است که پاندا الگوریتمی کل تارنما شما را مسئله بررسی قرار می‌دهد , به‌این مفهوم دستگاه لیزر که بر روی تمام عبارات اساسی و ترافیک های تارنما شما تاثیر می گذارد . چگونه؟ این چنین که در‌حالتی که متوجه شُدید ترافیک همۀ عبارات اساسی وبسایت تان با درصد یکسانی اُفت داشته است , بدانید که وب سایت دستگاه لیزر شما به وسیله الگوریتم پاندا جریمه شده است . ( با مشاهده Google Analytic خویش می توانید داده ها مایحتاج را به دست آورید ) .

اکنون , موثرترین راه و روش برای بر طرف کردن این خلل استعمال از راهنمای پاندا ( Panda Breakthrough ) است . راهنمای پاندا از به عبارتی اطلاعات استعمال می نماید , ولی آنها‌را به صورت دیگری به کاربران و موتورهای جستجو گر نشان می دهد تا این داده ها با ارزش به نظر برسند . هنگامی که اطلاعات به صورت با صرفه سازی شده نشان داده شوند , موتورهای کاوشگر امتیاز کیفی بالاتری را برای تارنما در لحاظ می‌گیرند که نهایتاً به بهبود شرایط سایت سبب ساز میگردد . یکی دیگر از عوامل اثرگذار دستگاه لیزر در ارتقای امتیاز کیفی تارنما , باصرفه سازی تجربۀ کاربری است که نیازمند خوب تر کردن معیارهای تارنما برای کاربران است . باصرفه سازی تجربه کاربری باعث می گردد کاربران فرصت بیشتری در سایت شما صرف کنند که در نهایت سبب بالا رفتن دستگاه لیزر جايگاه بندی سایت می شود .